Mokytojai

Pavardė vardas
Pareigybė
Alon Neta
Hebrajų k. mokytoja
Baniulienė Elena
Lietuvių k. vyresnioji mokytoja
Borodinienė Angelė
Fizikos vyresnioji mokytoja
Bureika Andrius
Informacinių technologijų mokytojas
Cymliakova Violeta
Matematikos mokytoja
Davidavičius Algirdas
Žydų tautos tradicijų mokytojas
Dzindzalieta Ramūnas
Neformaliojo ugdymo IT mokytojas
Gaina Vygantas
Biologijos mokytojas metodininkas
Geffen Guy
Hebrajų k. mokytojas
Gilytė Inesa
Anglų k. mokytoja
Gorevskaja Žana
Rusų k. vyresnioji mokytoja
Grigorjeva Julija
Matematikos mokytoja
Gudelienė Deimantė
Muzikos mokytoja, VDMG pedagogė
Irens (Shtark) Ernest
Hebrajų k. mokytojas
Iziumcevaitė Miglė
Pradinio ugdymo mokytoja
Jakovleva Raisa
Žmogaus saugos mokytoja, VDMG pedagogė
Judickienė Rasa
Pradinio ugdymo mokytoja
Kaminskienė Lina
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Karčauskienė Evelina
Dailės vyresnioji mokytoja
Kietavičienė Oksana
Technologijų mokytoja ekspertė, m. dr.
Lapucko Irina
Rusų k. mokytoja
Ligeikienė Dalia
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Macienė Vaidota
Pradinio ugdymo mokytoja
Malikėnienė Kristina
Geografijos mokytoja metodininkė
Mikutavičius Mantas
Fizinio ugdymo mokytojas
Mlynkovskij Viačeslav
Anglų k. vyresnysis mokytojas
Morkūnienė Lina
Anglų k. mokytoja metodininkė
Nevieraitė Roberta
Istorijos mokytoja
Pabyarzhyenye Tamara
Anglų k. vyresnioji mokytoja
Palikevičiūtė Jurgita
Lietuvių k. ir literatūros mokytoja metodininkė
Petraitytė Edita
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Polionis Karolina
Technologijų mokytoja
Pocienė Irina
Žydų tautos istorijos mokytoja
Prokopovičius Romualdas
Matematikos mokytojas
Rapoport Natalia
Neformaliojo ugdymo šokių mokytoja
Rasimaitė Vaida
Anglų ir prancūzų kalbų mokytoja
Reches Ruth
Hebrajų k. mokytoja metodininkė
Repečka Martynas
Technologijų mokytojas
Rutkauskaitė Indrė
Istorijos mokytoja
Sakalauskaitė Rita
Lietuvių k. vyresnioji mokytoja
Samp Natalja
Matematikos mokytoja
Seliavienė Vaiva
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Stagniūnaitė Raminta
Chemijos mokytoja (dekret.)
Šapiro Raisa Irina
Hebrajų k. mokytoja
Šeleg Monika
Prancūzų k. mokytoja
Štikelienė Jovita
Muzikos vyresnioji mokytoja
Taralienė Vilija
Fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Tamošaitis Mindaugas
Istorijos mokytojas ekspertas
Valančienė Rūta
Chemijos mokytoja metodininkė
Viltrakienė Inga
Biologijos mokytoja ekspertė
Višniak-Bakšienė Beata
Psichologijos mokytoja
Zemlienė Alina
Matematikos mokytoja
Židonienė Eglė
Anglų k. mokytoja
Žukauskienė Egidija
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Efrat Kadem
Hebrajų k. konsultantė (Izraelio pil.)
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas