Projektas „Iš kartos į kartą“

2022-03-30
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos žydų (litvakų) bendruomene. Šiandien LŽB susitiko mūsų 10-ų klasių moksleiviai ir garbingo amžiaus senjorai-litvakai: Geta Duko, Jurijus Greismanas, Maja Moskvina, Berta Bumagina, Samoilas Lormanas, Libe Britaniškina, Ana Sokolskienė, Michlia Lorman ir kt. Gera, kai skirtingų kartų atstovai dovanoja vieni kitiems meilę ir šilumą, kai dalinamės patirtimi ir išgyvenimais, kartu saugome praeitį ir kuriame ateities vizijas! ️
„Toks nuoširdus skirtingų kartų bendravimas nepalieka abejingų, – teigia gimnazijos direktorė dr. Ruth Reches. – Mums yra didelė garbė ir atsakomybė drauge su LŽB įgyvendinti bendrą projektą „Iš kartos į kartą“ (hebr. מדור לדור). Jo tikslas – sujungti neabejingas įvairaus amžiaus žydų tautos atstovų širdis, pasisemti jaunatviško optimizmo ir išsaugoti vyresnės kartos istorinės atminties lobynus“. Visos vienų kitiems papasakotos istorijos vėliau bus saugomos Diasporos muziejuje ,,Anu“ Tel Avive.
Šį projektą mokykloje kuruoja gimnazijos hebrajų kalbos mokytoja konsultantė, Izraelio pilietė Efrat Kedem-Tahar, o Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenėje – programų direktorė Žana Skudovičienė.

Daugiau informacijos.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas