Mokytojai

Pavardė vardas
Pareigybė
Klasės vadovas
Bureika Andrius
Informatikos mokytojas
-
Bielovienė Danguolė
Mokytojo padėjėja
-
Cymliakova Violeta
Matematikos vyr. mokytoja
-
Davidavičius Algirdas
Žydų tautos tradicijų mokytojas
-
Dragūnienė Dalija
Vyr. specialioji pedagogė
-
Geffen Guy
Hebrajų k. mokytojas
-
Glodenienė Marina
Fizikos mokytoja metodininkė
-
Grigorjeva Julija
Matematikos mokytoja
7B
Elenbergienė Ieva
Bibliotekininkė
-
Etin Gal
Žydų tautos istorijos mokytoja
-
Irens (Shtark) Ernest
Hebrajų k. mokytojas
-
Isajev Andrej
Rusų k. mokytojas
-
Iziumcevaitė Miglė
Pradinio ugdymo mokytoja
4A
Jakimavičius Saulius
IT mokytojas
-
Jakovleva Raisa
VDM pedagogė
-
Judickienė Rasa
Pradinio ugd. vyr. mokytoja
3B
Kalionova Natalija
Matematikos mokytoja
Kaminskaitė Deimantė
Lietuvių k. ir lit. mokytoja
-
Kaminskienė Lina
Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
3A
Karčauskienė Evelina
Dailės vyr. mokytoja
IIA (10A)
Kalinauskas Gintaras
Teisės mokytojas, m. dr.
-
Kaliukevičienė Vilma
Geografijos vyr. mokytoja
-
Laurinavičiūtė Simona
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, istorijos mokytoja
5B
Leščevičienė Vaida
Anglų ir prancūzų kalbų mokytoja
8A
Lukoševičienė Tamara
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
-
Macienė Vaidota
Pradinio ugdymo vyr. mokytoja
2B, 6B
Matvijenkaitė Augustė
Biologijos mokytoja metodininkė
5A
Meilūnaitė Vaišvilienė Alina
Lietuvių k. ir lit. mokytoja
-
Mickevičiūtė Medeina
Muzikos mokytoja (neformal. ugd.)
-
Mikutavičius Mantas
Fizinio ugd. vyr. mokytojas
-
Mlynkovskij Viačeslav
Anglų k. vyr. mokytoja
-
Muravskienė Ilona
Rusų k. vyr. mokytoja
7A
Nevieraitė Roberta
Istorijos mokytoja
-
Ostrovskaja Rūta
Anglų k. mokytoja
-
Pabyarzhyenye Tamara
Anglų k. vyr. mokytoja
-
Palikevičiūtė Jurgita
Lietuvių k. ir lit. mokyt. metodininkė
III (11)
Paškevičienė Alesia
Lietuvių k. ir lit. vyr. mokytoja
-
Petraitytė Edita
Pradinio ugd. vyr. mokyt.
4B
Pilka Teofilis
Technologijų mokytojas
-
Plėdytė Deimantė
Lietuvių k. ir lit. mokytoja
-
Polionis Karolina
Technologijų mokytoja
-
Rapoport Natalia
Neformaliojo ugdymo šokių/ fizinio mokytoja
-
Reches Ruth
Direktorė / m. dr.
hebrajų k. mokyt. metodininkė
-
Rozovskaja Milana
Filmų kūrimo ir fotografijos mokytoja
-
Rutkauskaitė Indrė
Istorijos mokytoja
IB (9B)
Saburov Igor
Matematikos mokytojas
-
Sakalauskaitė Rita
Lietuvių k. ir lit. vyr. mokytoja
IIB (10B)
Seliavienė Vaiva
Pradinio ugd. vyr. mokytoja
1B
Spirauskas Arūnas
VDM pedagogas
-
Šapiro Raisa Irina
Hebrajų k. mokytoja
-
Šapurov Martynas
IT mokytojas
-
Šeleg Monika
Prancūzų k. vyr. mokytoja
-
Taralienė Vilija
Fizinio ugd. vyr.mokytoja
-
Tamošaitis Mindaugas
Istorijos mokytojas ekspertas, m.dr.
-
Urbietienė Zita
Anglų k. vyr. mokytoja
IA (9A)
Valančienė Rūta
Chemijos mokytoja metodininkė
IVB (12B)
Valevičienė Laima
Socialinė pedagogė
-
Viltrakienė Inga
Biologijos mokytoja ekspertė
-
Višniak-Bakšienė Beata
Psichologė/ psichologijos mokytoja
-
Zemeckytė Ūla
Muzikos mokytoja
6A
Žukauskienė Egidija
Pradinio ugd.mokytoja metodininkė/
Direkt. pavaduotoja ugdymui
1A
Židonienė Eglė
Anglų k. mokytoja
-
Žiedavainytė-Bieliūnienė Vilma
Pradinio ugdymo mokytoja
2A
Dov Hayun
Hebrajų k. mokytojas
-
Zehavit Hayun
Hebrajų k. mokytojas
-
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas