AKCIJA „Padovanok bibliotekai knygą“

2024-01-15
PADOVANOK KNYGĄ MOKYKLOS BIBLIOTEKAI!
Sausio 16 – vasario 2 dienomis

Artėja Tu Bišvat – medžių naujieji metai.
Gimnazija tęsia tradiciją kviesti bendruomenę šią šventę pažymėti dovanomis mokyklos bibliotekai.

Taip pagerbiame medžius, kurie, virsdami knygomis, iš kartos į kartą perduoda mums viso pasaulio žinias ir išmintį, grožį ir svajones.

Būkime kaip medžiai – tvirtai šaknimis susiję su praeitimi ir besisemiantys iš jos stiprybės, viesųlų ir vėjų išmokyti lankstumo, visada mokantys atversti naują lapą ir visada turintys jėgų lėtai, bet nepaliaujamai stiebtis į dangų.

Esame žydų – knygų tautos – mokykla. Turime pasistengti turėti turtingą biblioteką!
Tad labai kviečiame mokinius, tėvus ir mokytojus dalyvauti akcijoje ir dovanoti bibliotekai knygas!

PRAŠYMAI / INFORMACIJA
● Vaikams mieliausios NAUJOS ir POPULIARIOS knygos.
● Jei Jūsų namų lentynoje guli perskaityta, bet tvarkinga knyga (ir ne senesnė, nei 2014 metų leidimo), laukiame – iš mokyklos bibliotekos ji dar apkeliaus ne vienus namus.
● Geriausias atrankos kriterijus – dovanokite tas knygas, kurias norėtumėte patys rasti bibliotekoje sau ir savo vaikams!
● Pagalbai renkant – pridedamas sąrašas. Tai knygos, kurios rekomenduojamos pagal atnaujintas programas ir kurių nėra bibliotekoje (arba yra per mažai). Kai kurių programinės literatūros knygų tiražai knygynuose yra išpirkti, todėl labai pagelbėtumėte nupirkę NAUJO LEIDIMO nenaujų knygų iš privačių asmenų – mokykla šito padaryti negali.

Pageidaujamų knygų sąrašas

● Pradinukai knygas neša savo mokytojoms, kurios organizuos pristatymą į biblioteką. Vyresnieji kviečiami ateiti iki bibliotekos – čia prie durų stovi atviras lagaminas knygoms. Sutarus su klasės auklėtojais, galima atnešti dovanas į biblioteką atnešti visai klasei kartu.
● Į knygą kiekvienas dovanotojas kviečiamas įdėti lapelį su savo vardu ir pavarde. Būtų puiku, jei dovanotojas parašytų keletą žodžių, kuo ši knyga jam ypatinga; galbūt palinkėjimą skaitysiantiems. Taip suasmeninta knyga tampa dar vertingesnė.
● Visos knygos bus suregistruotos, surengta jų paroda ir jomis pasidžiaugta viešai.
● Gimnazija įsipareigoja padvigubinti padovanotų knygų (*naujų) kiekį!!
● Vienas asmuo arba viena klasė bus apdovanotas Biliotekininkės siurprizu! Atrankos kriterijai – labai subjektyvūs. Bibliotekininkei gali patikti kiekis, įdomus linkėjimas ar knygos pristatymas, originalus kūrinys ir nežinia kas😊
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas