Vytis ir Davidas ir toliau garsina Lietuvą!

2022-07-12
Mūsų pasididžiavimas – šiais metais į 7-ą klasę perėjęs Vytis Sinkevičius! Jis kartu su savo draugu, dabartiniu šeštoku David Mažeika mūsų Gimnazijos vardą garsina Lietuvos ir pasaulio buriuotųjų gretose! Šaunuolis, Vyti! Taip laikyti! Sveikiname!
Vasara jau įpusėjo ir keli mūsų gerai pažįstami buriuotojai: Vytis ir David ir toliau aktyviai užsiima savo mylimiausia vandens sporto šaka.
„Mes su David dalyvavome Šiauliuose Lietuvos Optimistų Jachtų klasės buriavimo asociacijos LOJKBA taurės varžybose“, – pasakoja labai laimingas Vytis, nes jis 1 plaukimą atliko geriausiai ir pateko į TOP10. „Gaila, kad šį kartą daugiau pergalių pasiekti man sutrukdė 2 „folstartai“. Be to vėjas buvo labai klastingas ir orai labai permainingi – tai Jūs galite įvertinti, pasižiūrėję video siužetą, – prisimena jis. – Mano komandos kolega David 3 kartus pateko į TOP10. Aš visada juo didžiuojuosi. Ir pats taip pat niekada nepasiduosiu!“.
O mes visada didžiuojamės ir tavimi, Vyti! Tegu tave ir Davidą ir toliau visada lydi sėkmė visose Jūsų mylimuose gyvenimo užsiėmimuose!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas