Vyčio išvyka į Maltą

2022-02-17
Atostogos – smagiausiais laikas, kurį kiekvienas gali skirti savo pomėgiams, poilsiui ar tiesiog malonumui. Pavyzdžiui, mūsų gimnazijos šeštokas Vytis Sinkevičius jas skiria... buriavimui! ⛵ Šį kartą kartu su Vilniaus vaikų buriavimo mokyklos draugais jaunasis buriuotojas išvyko į savaitės stovyklą Maltoje.
„Čia mes „Optimist“ klasės laiveliais treniruojamės, kad įgautume daugiau patirties, – pasakoja Vytis. – Svarbu atgaivinti per žiemą silpnėjančius įgūdžius valdyti vėją! Ir aišku... Mes nepamirštame savo mylimos Lietuvos! Esame optimistai ir mokame ilsėtis su džiaugsmu ir nuotykiais!“

Daugiau nuotykių – Vilniaus vaikų buriavimo mokyklos puslapyje
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas