Vilniaus miesto istorijos olimpiados mokyklos etapas

2023-02-06
Skubame pasidalinti džiugiomis naujienomis – mūsų Gimnazijoje įvyko Vilniaus miesto istorijos olimpiados mokyklos etapas, kurį organizavo istorijos mokytojos Roberta Nevieraitė ir Indrė Rutkauskaitė (ačiū mokytojoms!). Olimpiadoje savo istorines žinias pasitikrino net penkiolika mūsų mokyklos 7-8 klasių mokinių. Nuoširdžiai sveikiname visus dalyvius už meilę žmonijos praeičiai ir ryžtą nugalėti! Geriausiai užduotis atliko Ąžuolas Račinskas (7B klasė), Emma Guinevere Vasil Jakulytė (8B klasė) ir Arnas Jodelis (7B klasė). Bravo, esate tikri šaunuoliai!
O Ąžuolui, kuris mūsų Gimnazijai atstovaus Vilniaus miesto istorijos olimpiados miesto etape, mes visi linkime būtinai nugalėti!
Mylėkime istoriją, nes kaip pažymėjo žymus brazilų rašytojas Paolo Coelho: „Istorija niekada nesikeis dėl politikos, dėl užkariavimų arba dėl teorijų ar karų – tai tik kartojimas, tai matome nuo amžių pradžios. Istorija keisis, kai galėsime panaudoti Meilės energiją kaip naudojame vėjo, jūrų, atomo energiją“. Visiems Meilės energijos!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas