Varžybos „Let's Join the Fight Together“

2022-10-30
Pirmosios šių mokslo metų atostogos – dalykas rimtas! – yra įsitikinusios mūsų Gimnazijos penktokės Darja Dulkė ir Ksenija Mingaliova, kartu su savo auklėtoja Vilija Tarailiene (mylimiausia mokyklos kūno kultūros mokytoja) tvirtinančios, kad per atostogas daugiau laiko būtina skirti sveikai gyvensenai ir savo mėgstamam užsiėmimui. Ypač... Jei tai yra sportas.🤝 🤩
Darjos ir Ksenijos aistra – karate! Šiai labai atsakingai ir egzotiškai sporto šakai jos skiria beveik visą savo laisvalaikį. Neseniai draugės Vilniaus lengvosios atlietikos manieže kartu dalyvavo Vilniaus karate lygos 1 etapo varžybose „Let's Join the Fight Together“
Mergaitės, jūs – nuostabios! 
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas