„V16 Rapid 2023“ turnyras

2023-02-21
Sekmadienį paminėjome neseniai 105-erių sulaukusios Lietuvos nepriklausomybės gimtadienį, sužaisdami greitaisiais šachmatais. Į „V16 Rapid 2023“ turnyrą susirinko net 79 šachmatų mylėtojai, kurie pagerbė šią šventę smagiai pasivaržę net 9 ratus.
Veiksmas vyko pirmąkart šachmatų turnyrą priėmusioje Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje, kuriai visi dalyviai ir organizatoriai sako "didelį ačiū už meilę šachmatams", šiltą priėmimą ir puikias sąlygas varžytis. Džiaugiamės, kad proga sudalyvauti ir išbandyti savo jėgas pasinaudojo ir mūsų mokyklos moksleiviai bei mokytojos. Bravo, šaunuoliai!
Renginio organizatoriai – Vilniaus šachmatų klubas ir partneriai – Vilniaus Šolomo Aleihemo ORT gimnazija.
Na ir kas, kad šį kartą mūsų mokyklos atstovai nieko nelaimėjo – svarbiausia, kad tiek daug šachmatus mylinčių vaikų ir suaugusiųjų dalyvavo turnyre, kad net visi netilpo į salę ir teko dar ir koridoriuje statyti stalus. Tai yra tikroji pergalė! Sveikiname visus nugalėtojus!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas