Tu Bi-Švat neformalaus ugdymo diena

2022-01-17
Nuostabu, kad Tu Bi-Švat šventė suteikė mūsų Gimnazijos „svajotojams“ bent trumpam persikelti iš realios „mokyklos realybės“ į paslapčių kupiną „virtualią technologijų pasaulio realybę“. Svarbiausia buvo atidžiai klausyti ir vykdyti mokytojo Martyno Repečkos nurodymų (nes vienu metu jis pats vos neišnyko toje realybėje).
Mūsų Gimnazijos rusų kalbos mokytoja Irina Lapucko visada labai nuoširdi ir puikiai moka sudominti savo mokinius. Tu Bi-Švat šventinės pamokos metu ji taip žavingai ir subtiliai pasakojo, kaip pasigaminti spalvingas, sėkmę išsaugančias apyrankes, kad kelios jos besiklausančios draugės tvirtai apsisprendė: „Užaugusios... irgi tapsime mokytojomis“.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas