Tautų mugė

2022-05-05
Jūsų dėmesiui – pirmą kartą Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos kieme Izraelio valstybės nepriklausomybės dieną vykusi Tautų mugė!
Gera, kad kartu su mūsų laukiamiausiais svečiais buvome nuostabios šventės dalyviai!
Tikimės, kad ši įvairių Lietuvoje gyvenančių tautybių draugystės fiestą ilgainiui taps tradiciniu mūsų visų kultūrinio bendradarbiavimo įvykiu!
74-toji Izraelio valstybės Nepriklausomybės diena 💙🤍 tapo iškilminga proga bendrai šventei surengti, nes Izraelis – drąsos ir atkaklumo pavyzdys visoms pasaulio šalims ir tautoms. O Vilniaus ryšys su šia šalimi ir jo žmonėmis yra ypač ryškus ir gilus. Sostinėje ir šiandien gyvas žydiškas paveldas – miesto senojoje dalyje žydų kultūros, architektūros, meno ir net virtuvės pėdsakai lydi kiekviename žingsnyje.
„Lietuva, nuo seno garsėja savo daugiatautiškumu, tolerancija kitoms tautoms, kultūroms bei religijoms. Svarbu, kad ir šiandien esame drauge. Būdami vienos valstybės piliečiai, šiais neramiais pasauliui laikais išliekame vieningi, nors esame įvairių tautybių ir skirtingų tautinių bendrijų atstovai. Jaučiamės laimingi, kad norime bendrauti, dalintis savo nacionaliniais ypatumais, didžiuotis savo kultūros, tradicijų, papročių išskirtinumu. Tačiau negalime jaustis gerai, kai mūsų broliai ir seserys išgyvena karo tragediją. Vienijamės ir tikime teisingumo pergale, – teigė mūsų Gimnazijos direktorė, dr. Ruth Reches. – Kviečiame pabūti drauge. Juk nepriklausomai nuo tautybės, kalbame viena – savitarpio pagarbos ir pagalbos kalba. O kas labiau sužadina mūsų kūrybinį bendradarbiavimą, jei ne taikos dangus ir pavasario saulė? Jei ne mūsų tautų melodijos? Jei ne mūsų nacionalinių virtuvių šedevrai? Ar laimingos mūsų vaikų akys?“
Nuoširdžiai dėkojame visiems šventės dalyviams ir svečiams už reikšmingą bendradarbiavimą. Už jau įgyvendintus ir naujai kuriamus bendrus projektus ir planus, skirtus mūsų bendrų namų – Lietuvos – laimei ir gerovei!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas