Tarptautinis projektas „Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“

2023-04-04
Gimnazijos psichologė Beata Višniak-Bakšienė, bendradarbiaudama su LiPSA (Lietuvos psichologų studentų asociacija) nariais, mokykloje organizavo tarptautinio projekto „Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“ įgvyendinimą.
LiPSA savanorės Viltė Koncevičiūtė ir Kotryną Markevičiūtė 7-ų ir 8-ų klasių mokiniams vedė interaktyvius seminarus šiomis temomis:
🎲Nerimas;
🎲Valgymo sutrikimai;
🎲Dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sindromas;
🎲Autizmo spektro sindromas.
Projektas yra inicijuotas Europos psichologijos studentų asociacijų federacijos (EFPSA) Socialinės Įtakos grupės (SII). Mūsų šalyje jį koordinuoja Lietuvos psichologijos studentų asociacija (LiPSA) – savanoriška organizacija, vienijanti aktyvius psichologijos studentus iš visos Lietuvos. Šis unikalus projektas Lietuvoje vykdomas jau aštuntus metus.
Kaip teigia mokyklos psichologė Beata, seminarai bus vedami ir balandžio bei gegužės mėnesiais: „Aš džiaugiuosi, galėdama bendradarbiauti su jaunaisiais kolegomis ir įtraukti juos į šviečiamąją veiklą mūsų gimnazijoje, bei plėsti mokinių supratimą apie psichikos sveikatą. Ačiū kolegoms!“.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas