Tarptautinis hebrajų kalbos dainų konkursas „Ivrizion“

2023-04-02
Skubame pasidalinti puikiomis naujienomis!
Kaip ir ankstesniais metais, Izraelio švietimo ministerijos programa „Heftziba“ šiemet vėl paskelbė tarptautinį hebrajų kalbos dainų konkursą „Ivrizion“ tarp įvairių pasaulio ORT mokyklų moksleivių. Pagrindiniai dainų konkurso reikalavimai – originalumas ir muzikinio atlikimo tikslumas. Geriausi klipai žiūrovų ir komisijos pasirinkimu bus apdovanoti diplomais ir prizais.
Mūsų mokyklai atstovavo nuostabūs 10 klasės mokiniai. Jų pasirinkta daina SALAM, kurioje keliamos mūsų laikais itin aktualios taikos ir meilės temos, yra ypač graži!
Esame dėkingi visiems filmo kūrėjams! Jie dirbo labai kruopščiai, kūrybiškai ir su meile: apgalvojo scenarijų, filmavosi įdomiose Vilniaus vietose, išmoko šokį ir montavo vaizdo klipą. O dar... Jiems padėjo ir 8 bei 9 klasių vaikai – iš viso 24 žmonių kūrybinė grupė! O kaip gera buvo visiems kartu dirbti! Ačiū!
Maloniai kviečiame ir Jus pasiklausyti nuostabiai gražaus Nikitos Yusupovo vokalo bei pasižiūrėti puikų vaizdo klipą!
Mes linkime kuo didžiausios sėkmės mūsų Gimnazijos video filmui, kurį šio tarptautinio konkurso pasiuntinė Lietuvoje, Heftzibos atstovė, hebrajų kalbos mokytoja Julija Zaluzky jau išsiuntė vertinimo komisijai į Izraelį.
Klipo kūrėjai ir veikėjai dėkingi visiems už pagalbą ir patarimus, o ypač – savo klasės auklėtojai Jurgitai Palikevičiūtei, padėjusioms mokytojoms: Milanai Rozovskajai, Nataliai Rapoport, Julijai Zalusky ir Olgai Gurevich bei visiems kitiems mokytojams ir vaikus palaikiusiems tėveliams!
Nekantriai laukiame konkurso rezultatų ir naujos mūsų talentingų gimnazijos mokinių kūrybos!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas