Tarptautinė vaikų knygos diena

2022-04-02
Balandžio 2-ąją minima Tarptautinė vaikų knygos diena.📕
„Kai skaitome, mūsų mintys auginasi sparnus. O kai rašome, mūsų pirštai dainuoja“, – teigia skaitymo mylėtojai – mūsų gimnazijos 1B klasės Rasos Judickienės mokiniai, nusprendę apsilankyti Lietuvos aklųjų bibliotekoje.
Kaip skaito regos negalią turintys vaikai? Atsakymo į šį klausimą ieškoti neįprastoje bibliotekoje pirmokams padėjo ir sutikusi kartu eiti mokinio Michael mama Galina Lechtenbrink, kuri Lietuvos aklųjų bibliotekoje knygas skaito jau nuo pirmos klasės.
Didžiausio mūsų pirmokų susidomėjimo susilaukė edukacija „Knygos neregio akimis“. Lietuvos aklųjų bibliotekoje vaikai patys rašė Brailio raštu, bandė kurti iliustracijas knygoms, stebėjo, kaip jos yra spausdinamos. Tiek daug visko naujo ir svarbaus sužinojome! Nuostabu, kad Knygų pasaulyje visų nuolat laukia tiek daug naujų paslapčių!
Mylėkime knygas ir nenustokime domėtis jų kūrimo istorijomis! Ir tegu vaikų knygų skaitymo džiaugsmas lydi visą gyvenimą nuo pirmųjų vaikystės pasakų!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas