Tarptautinė tolerancijos diena

2022-11-16
„Tolerancija – tai meilė“, – teigia mūsų gimnazijos tėvai. „Tolerancija – tai pagarba“, – jiems antrina gimnazijos mokytojai. „O gal tolerancija – tai draugystė ir pakantumas?“, – klausia mūsų mokiniai. O kas Jums yra tolerancija? 🤔
Tarptautinė tolerancijos diena – puiki proga apsilankyti mūsų nuostabiame, mokytojos Vaidos Rasimaitės su 7A mokiniais ir mokytojos Robertos Nevieraitės su 7B mokiniais sukurtame „Tolerancijos name“ ir kartu... pagalvoti.
Juk mes visi gyvename Planetoje, kaip daugiabutyje, kur esame kaimynai ir esame skirtingi, bet tai netrukdo mums bendrauti ir draugauti. Tačiau, kodėl kartais mūsų skirtingumas kažkam kelia pyktį? Ir ką mes kartu ir kiekvienas mūsų atskirai privalome padaryti, kad to niekada nebebūtų?
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas