Tarptautinė mokytojų diena

2021-10-05
Šiandien visi mūsų gimnazijos mokytojai jaučiasi ypač laimingi. Ši nuostabi diena – Tarptautinė mokytojų šventė – tik kartą metuose. Tačiau kilni Mokytojo misija – augančios kartos ugdymas ir auklėjimas – pasirinkimas visam gyvenimui.
„Dėkoju Jums visiems, mieli Mokytojai, su didžiuliu atsidavimu ir pasiaukojimu kasdien dirbantiems reikšmingą darbą, uždegantiems širdyse meilę pažinimui ir aukščiausioms žmogiškosioms vertybėms, dalinantiems savo širdies šiluma, išmintį bei atradimus, – sveikindama gimnazijos kolegas, kalbėjo direktorė Ruth Reches. – Kuo mūsų vaikai taps ateityje, ką pasieks gyvenime ir kaip garsins savo mokyklos vardą, priklauso nuo mūsų visų bendrų pastangų“.
Puikios Jums savijautos, neblėstančio kūrybiškumo, įkvėpimo bei stiprybės, mieli Mokytojai!
Ačiū už pačius nuostabiausius, jaudinančius ir nepamirštamus sveikinimus jums visiems, mylimi mūsų mokiniai! ❤
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas