Tarptautinė konferencija, skirta Tarptautinei Holokausto aukų atminimo dienai paminėti

2023-01-29
Šiandien online vyko tarptautinė konferencija, skirta Tarptautinei Holokausto aukų atminimo dienai paminėti. Susitikime dalyvavo Izraelio švietimo ministerijos atstovai bei Heftziba programą įgyvendinančių įvairių pasaulio šalių žydų mokyklų mokiniai.
Demonstruodami aukštą motyvaciją ir profesionalumą, mokiniai pristatė savo projektus apie tragiškus Antrojo pasaulinio karo įvykius savo mieste, papasakojo šeimų istorijas. Izraelio ministerija padėkojo mokiniams ir mokytojams už kilnų bei turiningą darbą: „Projektai parodė, kad mokiniai prisimena ir saugo Holokausto aukų bei kovotojų atminimą“.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos 10 klasės mokiniai šiandien puikiai pasirodė šioje konferencijoje. Jie sukūrė įspūdingą filmą ir įdomiai pristatė savo darbą. Šio projekto vadovas mūsų Gimnazijoje – žydų tradicijų mokytojas Algirdas Davidavičius.
Ačiū mokytojui Algirdui ir visiems mokiniams!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas