Šviesa ir gėris nugalėjo!

2022-12-23
Shabbat Shalom! Hag Hannukah Sameach! Šviesa ir gėris nugalėjo! Juk stebuklai neatsitinka savaime – mes kuriame juos patys!
Didžiausias mūsų stebuklas įvyko – nuostabioji Chanukos šventė užvaldė mūsų sielas. Mes – vaikai, tėveliai, seneliai, draugai ir giminės, mokytojai, mokyklos bendruomenės nariai ir fanai, Gimnazijos draugai ir svečiai – kartu įžiebėme Chanukijos žvakę ir... Apimti begalinio džiaugsmo bei vilties, drauge dainavome, šokome, dovanojome vieni kitiems savo laimingų akių spindesį ir karštai plakančių širdžių šilumą. Ir staiga trumpam surimtėjome, pasinėrę į šauniųjų antrokų ir jų auklėtojų Linos Kaminskienės ir Rasos Judickienės puikiai parengtą stebuklingą spektaklį... Drauge keliaudami istorijos labirintais, išgyvenome jaudinančią istoriją apie mergaitę, kuri pametė savo Chanukiją. Ir kokių nepaprastųjų nuotykių ji patyrė, jos beieškodama su savo broliuku... Visa Chanukos atsiradimo istorija atgijo prieš mūsų akis. Ir mes labai pergyvenome. Ir dar labiau džiaugiamės, kad žydai, nors ir ne iš karto (!), bet vis dėl to nugalėjo graikus! Nes šviesa visada nugali tamsą. O gėris visada nugali blogį! O pabaigoje kerintis mergaičių su ąsotėliais šokis privertė mus net slapčia nubraukti laimės ašarą....
Gera, kai kartu kuriame stebuklus...

O ką mes nuoširdžiai apkabiname?
❤️Mūsų mokyklos direktorę Ruth Reches, kuri nuolat kūrybiškai palaikė, operatyviai sprendė visus klausimus ir visada buvo šalia.
❤️Chanukos spektaklių scenarijaus autorę ir įkvėpėją – mūsų hebrajų kalbos mokytoją iš Izraelio Olgą Gurevich.
❤️Šios šventės „dainų valdovą“ – hebrajų kalbos mokytoją iš Izraelio Erezą Menachemą.
❤️Chanukos šventę pavertusią pačia gražiausia ir ryškiausia mūsų mokyklos gyvenimo šviesa – direktoriaus pavaduotoją neformaliajam ugdymui Juliją Segal.
❤️Vaikus, tėvelius, mokytojus ir visus, visokeriopai prisidėjusius prie Chanukos džiaugsmų.
❤️Mūsų garbingiausius svečius – apie juos dar papasakosime plačiau artimiausiame mūsų poste...
❤️Apkabiname ir tuos, kurių nepaminėjome, bet kurių pagalba ir šypsenos liko mūsų širdyse.
❤️Ir būtinai apkabiname ir Jus, kad vis dėlto perskaitėte šį mūsų postą iki pat pabaigos! 😅
Tegu ir Jūsų Chanuka atneša į Jūsų gyvenimą stebuklų kūrimo šviesą!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas