Švenčiame Rugsėjo 1-ąją – Mokslo ir žinių dieną

2021-09-01
Šiandien, Rugsėjo 1-ąją, Mokslo ir žinių dieną mes kartu švenčiame Naujųjų 2021-ųjų mokslo metų pradžią. Nuoširdžiai sveikiname visus Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos mokinius: nuo dar pasimetusių pirmokėlių iki susijaudinusių dvyliktokų. Sveikiname visada pasirengusius padėti tėvelius ir „gyvo“ bendravimo pasiilgusius rūpestingus mokytojus. Visą šauniąją mokyklos bendruomenę, draugus ir bendradarbiavimo partnerius visame pasaulyje!
„Ši šventė sušildo kiekvieno mūsų širdį. Svarbiausia, kad vėl esame kartu – sustiprėję ir laimingi, pasiryžę nugalėti iššūkius ir kurti mūsų pačių, mūsų mokyklos, mūsų valstybės ateitį. Tegu šios dienos dovanotas rudeninių gėlių ir naujų vadovėlių kvapas bei su jauduliu plakančių širdžių šiluma įkvepia mus naujų pažinimo pergalių džiaugsmams ir įdomaus mokyklos gyvenimo nuotykiams. Būkime visi sveiki, sėkmingi ir kūrybingi!”, – linki visiems Gimnazijos direktorė Ruth Reches.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas