Sveikiname su Rugsėjo 1-ąja

2022-09-01
Šiandien, Rugsėjo 1-ąją, Mokslo ir žinių dieną mes kartu švenčiame Naujųjų 2022-ųjų mokslo metų pradžią.
Dar kartą nuoširdžiai sveikiname visus Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos mokinius: nuo dar pasimetusių pirmokėlių iki susijaudinusių dvyliktokų. Sveikiname visada pasirengusius padėti tėvelius ir „gyvo“ bendravimo pasiilgusius rūpestingus mokytojus. Visą šauniąją mūsų mokyklos bendruomenę, draugus ir bendradarbiavimo partnerius visame pasaulyje! Taikaus dangaus ir sėkmingų metų visiems! ❤️
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas