Sveikiname su Chanukos švente!

2020-12-10

Gerbiami tėveliai ir mieli mūsų mokiniai,

visos gimnazijos vardu sveikinu jus, jūsų šeimas su Chanukos švente. Chanuka yra stebuklų šventė. Prieš kelis tūkstančius metų žydai susidūrė su sunkumais, bet jų dvasinė tvirtybė ir tikėjimas padėjo juos įveikti. Šiuo nelengvu mums visiems laikotarpiu taip pat svarbu išlikti tvirtiems, pozityviems, pasitikėti vieni kitais. Būkite visi sveiki, kantrūs ir vieningi. Šiuo šaltu ir sudėtingu metu būtent mūsų bendrystė ir vidinė šviesa veda mus į priekį.

Pagarbiai
Ruth Reches
Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos direktorė
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas