Sveikiname Saulę!

2023-03-04
Mūsų pasididžiavimas – 4B klasės mokinė Saulė Kryžanauskaitė! Ši kartą Saulė pasižymėjo Taline (Estijoje) vykusiose dailiojo čiuožimo varžybose International Figure Skating Competition, Tallinn 2023. Ji iš 32 mergaičių užėmė net 6 vietą! Kartu su ja labai džiaugiasi daug prie pergalės prisidėję jos tėveliai (Saulė yra tikra tėčio pažiba), jos klasės auklėtoja Vaiva Seliavienė bei visi klasiokai, o taip pat visi ją pažįstantys žmonės! O Saulę mūsų Gimnazijoje tikrai visi pažįsta. Ji draugiška, puikiai mokosi ir visada visiems padeda!
Iš visos širdies sveikiname ir linkime visokeriopos sėkmės tolesnėse varžybose tau, Saulute! Ačiū tau už visas tavo saulėtas pergales!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas