Sveikiname Pauliną!

2023-03-26
Mūsų pasididžiavimas – Paulina Vasiliauskaitė iš 7B klasės ir jos muzikiniai pasiekimai grojant kanklėmis.
Kaip pasakoja Paulinos tėtis Paulius, dar šių metų pradžioje Algirdo Muzikos mokykloje, I atrankos ture, ji, kaip geriausia kanklininkė, buvo išrinkta savo muzikos mokyklai XV nacionaliniame Jono Švedo konkurse atstovauti. „Vėliau II ture, apimančiame visą Vilniaus kraštą, Paulina puikiai pasirodė ir pateko į finalinį III turą groti nacionaliniu lygiu su gabiausiais visos Lietuvos kanklininkais, – savo begaliniu džiaugsmu dalinasi jos laimingas tėtis. – Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje apdovanojimų ceremonijoje Paulina buvo apdovanota už puikų pasirodymą“.
Galvojate, kad čia viskas? Ne!
Švenčiant Kovo 11-os valstybinę šventę LR Seime, tautiniai drabužiais pasipuošusi Paulina su grupe atliko kanklėmis savo originalią koncertinę programą, aidint gausiems aplodismentams!
Nuoširdžiai sveikiname Pauliną, jos tėtį Paulių ir visą jos šeimą! Dėkojame už mūsų mokyklos vardo garsinimą ne tik muzikoje, bet ir moksle – Paulina labai gerai mokosi, yra ambicinga ir labai draugiška. Kuo daugiau tau naujų pergalių, mūsų nuostabioji Žvaigždute!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas