Sveikiname Gustą!

2022-05-06
Susipažinkite: mūsų 5A klasės čempionas – Gustas Miciulevičius!
Kaip teigia savo auklėtiniu besididžiuojantis klasės auklėtojas, mokytojas Vygantas Gaina, Gustas yra labai šaunus, atkaklus, draugiškas ir... labai savarankiškas, todėl apie save dažniausiai pasakoja pats. 😀
„Šiais metais vyko 35-tasis, vienas didžiausių Europoje jaunimo dziudo turnyras „Budapest judo cup 2022“. Jame dalyvavo daugiau nei 2500 sportininkų iš 22 šalių, – savo pasakojimą pradeda Gustas – Man pavyko iškovoti sidabrą svorio kategorijoje iki 35 kg. Turėjau 5 kovas, iš kurių 4 pavyko nugalėti. Aš nugalėjau vengrą, rumuną, izraelietį, lietuvį, o finale nusileidau tik bulgarui“.
Po tokių rimtų varžybų dauguma sportininkų pasiliko sporto stovykloje, Ten liko ir Gustas. Jie su broliu Giliumi (jis irgi mūsų Gimnazijos 5A klasės mokinys) ir kitais varžybų dalyviais tobulino savo įgūdžius bei ruošėsi būsimoms kovoms.
„Šioms varžyboms aš ruošiausi beveik mėnesį, – tęsia Gustas. – Kodėl man patinka šis sportas? Todėl, kad jis yra visas mano gyvenimas! ❤ Svajoju daug dirbti ir tobulėti šioje pačioje įdomiausioje pasaulyje sporto šakoje“.
Gustai, mes visi tave nuoširdžiai sveikiname ir linkime visų tavo svajonių išsipildymo! Visada būk geriausias!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas