Sveikiname Gilių ir Gustą!

2023-02-17
Mūsų pasididžiavimas – 6A klasės broliai – šaunuoliai: Gilius ir Gustas Maciulevičiai! Atvirame Lietuvos jaunučių dziudo čempionate U15 Kėdainiuose: Gustas (35,5 kg) iškovojo 2 vietą svorio kategorijoje iki 42 kg, o jo brolis Gilius (33 kg) toje pačioje svorio kategorijoje iškovojo garbingą 7 vietą, nugalėjęs du priešininkus. Beje, šioje svorio kategorijoje (iki 42 kg) dalyvavo net 39 dalyviai! Kaip teigia brolių klasės auklėtojas Vygantas Gaina, jie kasmet garsina savo ir mūsų mokyklos vardą įspūdingais pasiekimais ne tik sporte, bet ir moksle!
Didžiuojamės jūsų laimėjimais, Giliau ir Gustai – taip ir toliau laikykitės ir būkite geriausiais, bravo! Iš visos širdies sveikiname! Ačiū už pergales!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas