Sveikiname Ąžuolą!

2022-04-03
Vargu, ar rasime Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje (o gal net visame Vilniuje, ar net Lietuvoje?) žmonių, kurie nepažįsta mūsų 6B klasės mokinio Ąžuolo Račinsko! Jis – daugybės įvairių konkursų ir olimpiadų nugalėtojas, aktyvus TV laidų dalyvis ir net vedėjas, mokyklos bendruomenės lyderis ir šiaip labai šaunus ir draugiškas vaikinas! ✌
Šiemet galėjome Ąžuolą matyti ir Katedros aikštėje surengtame paramos karo siaubą išgyvenančiai Ukrainai renginyje. Ten iš scenos jis dalijosi mintimis apie tai, kas mums visiems šiuo metu yra svarbiausia – apie taiką, meilę Tėvynei ir atsakomybę už savo ir savo Planetos likimą.
Didžiuojamės, kad turime tave, Ąžuolai!
O šiandien dar ir sveikiname tave su dar viena pergale – puikiu rezultatu Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6-tų klasių mokinių matematiniame konkurse „Skaičiuok ir mąstyk“, skirtame matematikos mokytojui Romualdui Balaišiui atminti. Konkursą organizavo Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija.
Į klausimą, „ar gali išvardinti, kokiuose matematikos konkursuose šiemet dalyvavai“, Ąžuolas atsako trumpai: „Būtų sunku! Bet dabar turiu ruoštis artėjančiai Vilniaus miesto matematikos olimpiadai“. Į miesto olimpiadą mokinys yra deleguotas, kaip daugiausia balų tarp 6-tokų susirinkęs mokyklos lygio olimpiadoje.
O dar... Ąžuolas labai vertina laiką ir kiekvieną savo gyvenimo minutę yra pasiryžęs išnaudoti prasmingai. Gal tai ir yra jo sėkmės priežastis?
Ąžuolo matematikos mokytoja Natalja Samp didžiuojasi tokiu puikiu mokiniu: „Kiekviena mūsų matematikos pamoka prasideda tuo, kad Ąžuolas rašo lentoje naują, padidinto sunkumo užduotį tam, kas nori šiandien gauti 10-ką. Be to jis ne tik labai gerai mokosi pats, bet ir nuolat su entuziazmu padeda tiems vaikams, kam sekasi sunkiau“.
Albertas Einšteinas rašė" „Diena be mokslo – tuščiai praleista diena. Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime laiko“. Šie žodžiai ypač tiksliai atspindi Ąžuolo požiūrį į mokymąsi.
Esi tikras šaunuolis! Tegu išsipildo visos tavo svajonės, Ąžuolai!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas