Svarbi informacija judėjimo mylėtojams!

2023-04-06
Renginio www.ejimas.lt organizatoriai kviečia mūsų mokyklą: pavienius atstovus, šeimas, šeimininkus su savo augintiniais ar net komandas dalyvauti „Ėjime“ ir drauge įveikti 5, 10 arba net 25 km trasą gražiausiomis Vilniaus vietomis. Geras laikas, grynas oras, džiugi komandos nuotaika!
„Lauksime užsiregistravusių mokyklos bendruomenės narių prie starto gegužės 28 d. Vilniuje! Be to, pačias didžiausias komandas apdovanosime specialiais trofėjais-taurėmis bei partnerių prizais“, — teigia renginio entuziastai.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas