Svajojate apie karjerą policijoje?

2021-12-29
Naujieji metai – svajonių išsipildymo laikas! Svajojate apie karjerą policijoje? Tai kupinas iššūkių, kilnus ir labai svarbus visame pasaulyje darbas, skirtas tik patiems drąsiausiems! Tuo įsitikino mūsų Gimnazijos 7–8 klasių mokiniai, kurie dalyvavo karjeros ugdymo susitikime su Lietuvos policijos pareigūnu Vitaliju Jagminu. Per „Zoom“ platformą moksleiviai galėjo užduoti juos dominančius klausimus apie galimybes įgyti šiai profesijai būtinų žinių ir įgūdžių ir susipažinti ne tik su išskirtine policijos pareigūno profesija, bet ir su nepilnamečių teisine atsakomybe.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas