Susitikimas „Valanda su direktore“

2022-02-28
Dirbti komandoje visada yra smagu. Mūsų gimnazijos Mokinių taryba vasario 23 d. susitiko su gimnazijos direktore Ruth Reches ir neformalioje aplinkoje prie puodelio šiltos arbatos pasikalbėjo apie mokyklą, apie mokinių lūkesčius ir pasiūlymus, padiskutuoti apie įdomių bei netradicinių renginių organizavimą. Pokalbis iš tiesų buvo labai produktyvus.
Kartu su gimnazijos vadove Mokinių taryba aptarė daug smagių veiklų ir renginių, kuriuos galima būtų organizuoti bendruomenėje. Tikimės, kad šis pirmas susitikimas „Valanda su direktore“ vyks gražia tradicija, kuri tik sustiprins bendruomenišką atmosferą ir savitarpio bendravimo bei bendradarbiavimo ryšius. Tai yra raktas į sėkmingą ugdymo procesą ir gerą mokinių savijautą.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas