Susitikimas su žinomu rašytoju Tomu Dirgėla

2022-12-06
Mūsų Gimnazijoje į taip lauktą susitikimą su žinomu rašytoju Tomu Dirgėla atskubėjo ne tik jo fanai, bet ir visi knygų mylėtojai. Laimingiausieji gavo net autografus! Ačiū, mielas Rašytojau, lauksime naujų knygų ir naujų susitikimų! 

Kas yra Tomas Dirgėla?
✍️Tai skaitomiausias lietuvių vaikų rašytojas, kurio knygos leidžiamos pakartotinai ir verčiamos į užsienio kalbas, o vaikai mylimą rašytoją atpažįsta net gatvėje ar prekybos centre!
✍️Autorius skaitytojams padovanojo jau daugiau nei 30 knygų, o dar kelios visuomet laukia savo eilės leidyklose.
✍️Už kūrybą ir veiklą rašytojas yra apdovanotas įvairiomis premijomis, pradedant reikšmingiausiu debiutu ar geriausia metų knyga ir baigiant Kultūros ministro ar Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos premijomis.
✍️Tomas Dirgėla užaugo Palangoje. Yra dirbęs laikraščių ir ledų pardavėju, leidyklos projektų vadovu, mokytoju kalėjime ir pataisos namuose, darželio auklėtoju ir žurnalistu. Prieš penkerius metus nusprendė pabandyti gyventi vien iš vaikų rašytojo darbo ir tai sėkmingai daro iki šiol.
✍️Šiuo metu gyvena Vilniuje, yra trejeto vaikų tėtis ir vaikų rašytojų muzikos grupės „Knygų vaikai“ narys. Priklauso Lietuvos rašytojų sąjungai.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas