Susitikimas su Žana Skudovičienė ir Jelena Levina

2020-10-08
Mūsų gimnazija puoselėja gražią tradiciją, susijusią su mokinių žydiška kilme – kiekvienų mokslo metų pabaigoje 7 klasės moksleiviai švenčia savo bar/bat micvos šventę. Siekdami tapti atsakingais, savarankiškais žmonėmis, visus metus mokiniai atlieka gerus darbus.
Šiandien gimnazijoje lankėsi Lietuvos žydų bendruomenės programų direktorė Žana Skudovičienė ir gerbiama senjorė Jelena Levina, kuriai tą dieną sukako 93 metai. Gimnazijos mokinių taryba viešnią pasveikino su gimtadieniu, o 7 klasės moksleiviai kartu su hebrajų kalbos ir tradicijų mokytojais papasakojo viešniai apie Sukot istoriją. Mokiniai maloniai bendravo su ponia Jelena, klausinėjo apie jos jaunystę, kvietė į savo bar/bat micvos šventę.
Su gimtadieniu, miela Jelena! Iki 120–ies!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas