Susitikimas su Natan Sharansky

2021-02-25
9A klasės mokinė Debora Arielė Alesin ir 9B klasės mokinė Emilija Miliajevaitė ruošiasi antrajam hebrajų kalbos olimpiados turui.
Olimpiados tema – žydai, siekę išvykti gyventi į Izraelį 70-aisiais metais.
Viena ryškiausių asmenybių, kovojusių už žydų teises repatrijuoti į Izraelį, yra politikas, žmogaus teisių aktyvistas, disidentas Natan (Anatoly) Sharansky. Mergaitės turėjo galimybę susitikti su ponu N. Sharansky. Jis mielai atsakė į klausimus, papasako apie tai, kaip 9 metus buvo kalinamas už antisovietinę veiklą. N. Sharansky visai neseniai baigė politinę karjerą. Jį labai sujaudino susitikimas su mūsų gimnazijos mokinėmis. Mokytojos Efrat prašomas, jis mielai sutiko susitikti su mūsų gimnazistais per Izraelio Nepriklausomybės dieną.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas