STEAM „Varniuko laboratorija“

2022-06-22
STEAM „Varniuko laboratorija“ išėjo atostogauti, tačiau gamtos mokslų, technologijų, matematikos, inžinerijos ir dizaino tyrinėjimo darbai nesibaigia, nes tikrieji mokslininkai ir atostogų metu tęsia pasaulio pažinimą.
Visus metus mūsų Gimnazijos pradinukų STEAM „Varniuko laboratorija“ ir jos Vadovė Egidija Žukauskienė džiugino visus savo edukacinių nuotykių įspūdžiais.“ Mūsų veiklos yra pačios įvairiausios ir netikėčiausios: nuo kelionės į Muilo burbulų karalystę, iki konstravimo paslapčių įminimo ar vorų bei kitų vabzdžių auginimo, – pasakoja mokytoja Egidija. – Integruotos ugdymo programos dėka vaikai pažįstą ir tiria juos supantį pasaulį ir artimiausią aplinką. Mokiniai, tyrinėdami, eksperimentuodami, atlikdami bandymus ir projektuodami, įgyja praktinės patirties, sužadinama jų vaizduotė, skatinamas kūrybiškumas, loginis mąstymas ir noras mokytis“.
Ačiū laboratorijos Vadovei ir visiems jos „laborantams“ už šių metų atradimus! Nuostabu, kad mes turime jus, mūsų smalsieji „STEAM detektyvai“!
Linkime visiems puikios vasaros ir tegu kiekviena mūsų visų diena neša pažinimo džiaugsmą!
O susitikę kitais mokslo metais, būtinai pasidalinsime savo žiniomis ir patirtimi!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas