Sporto ir gerų emocijų diena

2022-04-21
Gera, kai Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje – „Sporto ir gerų emocijų diena“.
Minėdami šią dieną, mūsų fizinio ugdymo mokytojai Vilija Taralienė ir Mantas Mikutavičius organizavo 5-6 kl. tarpmokyklines kvadrato varžybas. Į jas pakvietė moksleivius bei mokytojus iš Žvėryno gimnazijos ir Sietuvos progimnazijos.
Sportinis azartas, energingumas, džiaugsmas vyravo visą dieną. Mokiniai jautė nenusakomą jaudulį, po ilgo karantino ir apribojimų galėdami žaisti ne tik su savo mokyklos mokiniais, bet ir su bičiuliais iš kitų mokymo įstaigų.
Visi džiaugėmės ir sveikinome Sietuvos progimnazijos nugalėtojus. Jie šį kartą buvo stipriausi.🏆
Varžybose žaidė šie mūsų Gimnazijos mokiniai: Augustinas Č. 5b, Elijus K. 5B, Gabija P. 5B, Jonas S. 6B, Julija G.-T. 6B, Marija S. 6A, Naomi G. 6B, Natan B. 6B, Ramūnė G. 5B, Rapolas J. 6A, Semionas D. 6B., Uosis R. 5B. Jūs visi – šaunuoliai!
Už palaikymą, padėkos raštus ir dovanas sakome „Ačiū!“ mūsų Gimnazijos direktorei Ruth Reches.
Už nepakartojamas sustabdytas akimirkas dėkojame mokytojai Karolinai P. 📸
Tegyvuoja sportas ir geros emocijos!
Ačiū, kad kartu puoselėjame sveiką gyvenimo būdą!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas