„Skambesio stebuklo“ edukacijos pasaulis

2023-04-12
Pavasario atostogos tai visada stebuklas! Mūsų Gimnazijos mokytoja Jovita Štikelienė, kartu su 8A, 8B ir 10 klasių moksleiviais linkėdama visiems itin kūrybinių, magiškųjų garsų kupino poilsio, kviečia bent kelias akimirkas pasinerti į... „Skambesio stebuklo“ edukacijos pasaulį.
„Norėtume nuoširdžiai padėkoti mūsų Gimnazijoje vykusios neįprastos muzikos pamokos autoriui – kompozitoriui, garso tyrinėtojui Aleksejui Sapiego, – savo pasakojimą pradeda mokytoja Jovita. – Moksleivius pasitiko paslaptingai gaudžiantys gongai. Tokioje meditacinėje auroje mes susipažinome su mokslo šakų ir civilizacijos raidos vertybėmis muzikos mene. Kai kompozitorius eksperimentavo su vibracijos dažniais – iš biraus smėlio buvo kuriamos vis kitokių formų mandalos. Įdomu, kad garso aukštis taip pat priklauso nuo virpesių dažnio. Ką čia bepridursi: tikri „skambesio stebuklai“. Pasak mokytojos, moksleivius ypač sužavėjo netradiciniai eksperimentai kūryboje. Pavyzdžiui, pasinaudojant sukurta tam tikrų garsų sekos sistema, simbolizuojančia visatą, tarsi patvirtinama Pitagoro išsakytą mintis … „Dangaus skliautas skamba“.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas