Skaitovų konkursas „Ant žodžio sparnų“

2022-11-24
„Mes visi esame sukurti iš poezijos, kurią skaitėme vaikystėje!“, – teigia mūsų Gimnazijos hebrajų kalbos mokytoja iš Izraelio Olga Gurvič, susižavėjusi čia vykusiu pradinukų skaitovų konkursu „Ant žodžio sparnų“. 🤗 Nuoširdžiai dėkojame visiems organizatoriams, dalyviams ir poezijai neabejingai palaikymo komandai: tėveliams, klasiokams ir draugams už šią gražią šventę!
 Konkursą, neabejotinai, laimėjo visi dalyviai. Žiuri komisijai buvo nelengva išrinkti geriausius. Nugalėtojomis tapo 2B klasės Rachelė Karpytė ir 3B klasės Ūla Švedaitė. Nuoširdžiai sveikiname!
„Bravo“ organizatoriams – ypač direktoriaus pavaduotojai, pradinių klasių mokytojai Egidijai Žukauskienei, „bravo“ žiuri ir didžiausias „bravo“ jauniesiems talentams, – savo įspūdžiais dalinasi hebrajų mokytoja Olga. – Kažkada bandžiau panašų konkursą organizuoti Jeruzalėje, bet man nepavyko. Jūsų vaikai – tokie gabūs, puikiai paruošti, turi aiškių aktorinių talentų. Jie skaitė lietuvių autorių kūrinius, Izraelio poetės Lėjos Goldberg eiles. Labai susijaudinau, matydama, kaip juos palaikė kiti vaikai, rankose laikydami plakatus su skaitovų vardais. Visą konkursą tvyrojo įtampa: kas gi nugalės? Ir finale visi dalyviai gavo prizus! Nugalėjo poezijos grožis ir galia formuoti jaunąją sielą! Nuostabu!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas