Savo karjerą kuriame šiandien!

2023-01-28
Savo karjerą kuriame šiandien! – teigia mūsų Gimnazijos karjeros ugdymo grupės vadovė, geografijos mokytoja Kristina Malikėnienė.
Būtent mokytoja Kristina mūsų 2B mokiniams (auklėtoja Rasa Judickienė) organizavo išskirtinį susitikimą klasėje su Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto orkestro muzikantu – trimitininku Augustinu Malikėnu. Atlikėjas pristatė orkestro istoriją ir muzikanto kasdienybę, papasakojo, kokių asmeninių savybių reikia žmogui, norinčiam dirbti tokį įdomų kūrybinį darbą, pristatė instrumentus, pagrojo ne vieną vaikų paprašytą melodiją. Pamoka pralėkė labai greitai, vaikai dar kurį laiką neišleido svečio, uždavė daug klausimų, smagiai šnekučiavosi. Ačiū Jums, Augustinai!
„Smagu, kad mokiniai myli muziką, – teigia Kristina Malikėnienė, – Kas žino, gal po šio susitikimo būtent šioje klasėje atsiras vaikų, kurie savo ateitį ir karjerą sies su LNOBT artisto ar muziko – atlikėjo profesija“.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas