Rudens grožis technologijų pamokoje!

2022-10-17
Koks rudens poilsis labiausiai įkvepia mokytis ar dirbti? Mūsų Gimnazijos technologijų mokytojas Martynas Repečka yra įsitikinęs – pasivaikščiojimas pačių netikėčiausių ar geriausiai pažįstamų, mylimų rudens gėrybių kupiname miške, parke ar tiesiog kieme. O juk gali pamėginti ir savo rankomis pamokoje susikurti šį rudens grožį? Įvertinkite, prašome, kaip tai atlikti pasisekė mūsų šeštokams?
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas