Rubiko kubo mylėtojai!

2022-11-23
Mūsų mokykloje niekada neišgirsi frazės: „Nėra ką veikti...“ Stalo ir sporto žaidimai, knygos, biblioteka, parodos ir tiesiog malonus bendravimas. Tačiau 3B klasės mokiniai – ypač išradingi. Jie – Rubiko kubo mylėtojai! Jų auklėtoja Edita Petraitytė teigia, kad kartą Tomas Vitkauskas sumanė ir pasiūlė klasiokams pasitreniruoti sudėti Rubiko kubą. Atsirado 6 norintys. Po mėnesio įtemptų treniruočių net 2 iš 6 idealiai sudėjo šį išmintingą kubą.
Skelbiame nugalėtojų vardus:
Tomas Vitkauskas ir Herkus Aškelėnas.
Bravo mūsų šauniausiems Rubiko kubo profesionalams!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas