Puikus Rebecca Cohen pasirodymas Tarptautiniame Nechamos Lifšicaitės vokalistų konkurse

2021-09-29
2021 m. rugsėjo 26 d. Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje vykusiame Tarptautiniame Nechamos Lifšicaitės vokalistų konkurse puikiai pasirodė mūsų mokinė Rebecca Cohen. Ji dainavo „Jerušalaim Šel Zahav“.
„Mums didelė garbė, kad šis tarptautinis vokalo konkursas vyksta mūsų Gimnazijoje, – teigia mokyklos direktorė Ruth Reches. – Čia mes ugdome mokinius žydiškoje dvasioje, todėl tai simboliška, kad dainos, atliekamos jidiš ir hebrajų kalba, skamba būtent pas mus. Konkurso dalyviai yra ypatingi, nes turi talentą muzikai. Linkiu maksimaliai išnaudoti savo gabumus. Tik jų dėka Nechamos Lifšic vardas, jos indėlis į žydų kultūrą, tradicijų ir kalbos puoselėjimą gyvuos amžinai!“
Nuoširdžiai sveikiname mūsų nuostabią vokalistę ir linkime tolesnės sėkmės kūrybiniame kelyje!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas