Puikus mokinių pasirodymas tarpautinėse olimpiadose!

2021-05-25

Sulaukėme Izraelio švietimo ministerijų ir programos „Hefziba“ organizuotų olimpiadų rezultatų!

Iš viso hebrajų kalbos, žydų tautos tradicijų ir istorijos olimpiadose dalyvavo 630 8–9 klasių moksleivių iš 40 Europos miestų. Labai didžiuojamės ir džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos moksleiviai šių metų olimpiadose pasirodė fantastiškai gerai ir pelnė daugiausiai prizinių vietų!
Hebrajų kalbos olimpiados finale rungėsi Emilija Miliajevaitė (9b) ir Debora Arielė Alesin (9a). Emilija pelnė II vietą.
Į žydų tautos istorijos olimpiados finalą tarp 5 geriausiai jai pasiruošusių pakliuvo visi 3 olimpiadoje dalyvavę Anabela Vaitkevičiūtė, Ieva Petuchauskaitė (9a) bei Mark Šulman (8b). Anabela pelnė I vietą, Ieva – II vietą. Markas džentelmeniškai savo prizą atsiims kitąmet. Anabela taip pat pateko į finalą žydų tautos tradicijų olimpiadoje.
Didžiuojamės ir sveikiname nugalėtojus, dėkojame olimpiadų organizatoriams ir vertinimo komisijoms, visiems laimėjusiems ir dalyvavusiems moksleiviams ir jų tėvams, prie pasiruošimo prisidėjusiems mokytojams – Anai ir Jehudai Vagner, Efrat Kedem, Algirdui Davidavičiui ir Irinai Pocienei, taip pat visai mokyklos bendruomenei, kuri tikėjo ir palaikė.
Būsimi aštuntokai ir devintokai, dėmesio, perleidžiame gimnazijos atstovavimo estafetę Jums.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas