Projektas „Iš kartos į kartą“

2022-02-10
Šiandien startavo Izraelio muziejaus „ANU“ organizuojamas projektas „Iš kartos į kartą“ (hebr. מדור לדור), kuriame dalyvauja Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos 10-ų klasių moksleiviai kartu su Lietuvos žydų (litvakų) bendruomene.
Projektas yra skirtas skirtingų žmonių kartų bendravimui.
Mūsų 10b klasės mokiniai kalbėsis su devyniais garbingo amžiaus Lietuvos žydų bendruomenės senjorais apie praeities išgyvenimus, dabarties jausmus ir ateities vizijas. Metų pabaigoje planuojama surengti šios sukauptos neįkainuojamos vienos kartos patirties perdavimo kitai pristatymą. Visos istorijos vėliau bus išsiųstos ir į Diasporos muziejų ,,Anu“ Tel Avive.
Už šį projektą mūsų mokykloje yra atsakinga gimnazijos hebrajų kalbos mokytoja konsultantė, Izraelio pilietė Efrat Kedem-Tahar. Dėkojame Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės projektų koordinatorei Žanai Skudovičienei už bendradarbiavimą!
Kas jeigu ne mes privalome išsaugoti tai, ką turime brangiausio – meilę savo tautai ir Tėvynei?
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas