Programa „Obuolio draugai“

2022-03-28
Kiekviena džiugi naujiena šiuo visiems nelengvu metu yra itin svarbi!
Todėl didžiuojamės, galėdami pranešti, kad mūsų Gimnazijoje vykdoma socialinio-emocinio ugdymo „Obuolio draugai“ programa yra itin sėkminga ir jos veiklos jau įpusėjo.
Nuostabieji 2A, 2B, 3A, 3B mokiniai kartu su puikiomis Gimnazijos specialistėmis: psichologe Beata Višniak-Bakšiene ir socialine pedagoge Viktorija Augulevič – mokosi, dalinasi, vaidina, piešia ir... jaučia. O svarbiausia – įgyja daugybę naujų, kiekvienai asmenybei naudingų įgūdžių.
„Norime kuo daugiau išmokti apie jausmus, bendravimą ir draugystę“, – savo siekius apibendrina jaunieji „Obuolio draugų“ programos dalyviai, mokydamiesi atpažinti savo ir kitų jausmus ir apie juos kalbėti.
„Svarbu mokėti pasirinkti tinkamus reagavimo į jausmus būdus, – teigia psichologė Beata. – Ypač, jei tie jausmai yra slegiantys“. Jai pritaria ir socialinė pedagogė Viktorija: „Šių dienų aktualijos dar kartą mums įrodo: turime išmokti priimti ir teikti pagalbą kitiems, taip pat ugdyti gebėjimą klausytis kitų ir suprasti jų poreikius sudėtingose bei kasdienėse gyvenimo situacijose“.
Mūsų Gimnazijos vaikai visada jaučiasi laimingi, kartu su savo mylimomis pedagogėms lavindami gebėjimus užmegzti draugystę! Nes mūsų visų pasaulis tikrai neišgyvens be taikos, draugystės ir meilės!

Daugiau apie programą.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas