Prasminga šventė Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejuje

2022-11-20
Nuoširdžiai dėkojame talentingiems mūsų Gimnazijos mokiniams, Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejuje parodžiusiems spektaklį „Kelionė namo“ pagal M. Ginko kūrinį „Per spygliuotą vielą“. Ypatinga padėka ir šio spektaklio režisierei – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos teatro vadovei Jurgitai Palikevičiūtei. Ši jautri istorija sujaudino iki širdies gelmių... O kai „Idiše mame“ scenoje uždainavo mūsų 5A klasės mokinė Estel Garber... Sunku buvo suvaldyti ašaras. Bravo! Ačiū visiems už šią prasmingą šventę!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas