PJ Library dovana

2021-09-10
Mūsų gimnaziją pasiekė reikšminga PJ Library dovana – nuo 2 iki 8 metų vaikams skirtos spalvingos, įdomios, lavinančios knygelės, skirtos visoms judėjų šventėms. Jos bus dalinamos žydų tradicijomis besidominančioms mūsų bendruomenės šeimoms, kuriose skaitoma ir rusų kalba.
PJ bibliotekos programą 2005 m. įkūrė Haroldo Grinspuno fondas. Nuo tada beveik 400 000 žydų vaikų įvairiose šalyse kas mėnesį gauna nuostabių vaikiškų knygų, kurias smagu skaityti visai šeimai.
Meilė knygai yra viena pagrindinių žydų tradicinių vertybių, kurią dauguma tėvų norėtų perduoti savo vaikams. Šeimyninis skaitymas yra geriausias būdas išlaikyti kartas kartu. Tėvai dažnai skiria laiko perskaityti ir pasikalbėti su vaikais apie svarbiausius dalykus prieš miegą. Santrumpa „PJ“ bibliotekos programos pavadinime reiškia pižamą, todėl lietuvių kalba programa vadinama „Pižamų biblioteka“.
Skaitant ir aptariant knygas, kurias teikia „PJ Library“, susirenka ne tik skirtingos vienos šeimos kartos, bet ir žydų šeimos, gyvenančios skirtingose šalyse.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas