Pažintis su VTDK tęsiasi!

2022-05-16
Stiprėjantis susidomėjimas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, kurioje dirba ir mūsų technologijų mokytojas Martynas Repečka, lėmė tai, kad vieną gražią dieną mūsų Gimnazijos dešimtokai kartu su mylimu mokytoju nuvyko viską apžiūrėti, taip sakant, „savo akimis“.
„Lankėmės „pas mane svečiuose“ – Dizaino fakultete, – pasakoja mokytojas Martynas. – Ekskursijos metu mokiniai apžiūrėjo fakulteto laboratorijas, stebėjo paskaitas. Visus ypač domino labai įvairi ir neįprasta, skirtingiems studijų programų mokslams naudojama įranga. Džiugina, kad mokiniai nuoširdžiai domėjosi studijų VTDK galimybėmis ir priėmimo sąlygomis. Maloniai kviečiu studijuoti tuos, kurie mėgsta kūrybiškai originalią, nestandartinę ir nuolat tobulėti skatinančią veiklą! Mūsų Kolegijoje, kaip ir Vilniaus Šolomo Aleichemo gimnazijoje, niekada nebūna nuobodu“.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas