Pasirūpinkime benamiais gyvūnėliais!

2022-11-17
Na štai ir pirmosios snaigės primena mums – žiema ne už kalnų! O kas labiausiai jos bijo? Benamiai gyvūnėliai... Tačiau mūsų Gimnazijos 1B klasės mokiniai kartu su mokytojomis Vaidota Maciene ir Raisa Jakovleva apie tai jau galvoja! Ir ne tik galvoja! Visi drauge aprengę katinėlius šiltais drabužėliais, surengė jų parodėlę, skirta gyvūnų gerovės metams. 
„Vaikai katinėlius jau aprengė, bet dar liko juos pamaitinti, – teigia auklėtoja Vaidota. – Todėl mes, pradinukai, nusprendėme rinkti gyvūnų maistą ir patys nuvežti jį į prieglaudą“.
Maloniai kviečiame visus, neabejingus namų neturinčių gyvūnėlių širdučių skausmui – nešti į Gimnazijos antrą aukštą jiems skirtą maistuką! Maistą rinksime dar visą kitą savaitę, net iki lapkričio 25 d.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas