Pasaulinė Žemės diena

2022-03-20
Minėdami Pasaulinę Žemės dieną, mūsų Gimnazijos 1B klasės mokiniai su mokytoja Rasa Judickiene kūrė projektą, kaip saugoti mūsų Žemę. Visi drauge apsilankė ,,Sferiniame kine”. Čia patyrė įspūdingų emocijų ir aptiko neįtikėtiną iliuziją, tyrinėdami Žemės ašigalį. Jūs nežinote, kodėl yra tokios ilgos naktys Pietų ir Šiaurės ašigaliuose? Kreipkitės į mūsų šauniuosius pirmokėlius – „konsultantus“! 🧐
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas