Pasaulinė sveikatos diena

2022-04-07
Ar žinote, kad balandžio 7-oji – Pasaulinė sveikatos diena?🌐 O mes ne tik žinome, bet ir visada labai laukiame šios ypatingos progos. Nes tuomet visi kartu rengiame vieną mėgstamiausių mūsų Gimnazijos renginių: „Sveikatingumo ir streso valdymo“ šventę, skirtą 9-12 klasių mokiniams.
Nesuklysime pasakę, kad mūsų mylima psichologė Beata Višniak-Bakšienė visada daug dėmesio skiria komandos formavimui, bendradarbiavimui, juokui, kūrybinio potencialo iškėlimui. Taip atsitiko ir dabar. „Labai džiaugiuosi, kad mūsų sveikatingumo dienos rezultatas pranoko visus lūkesčius“, – didžiuojasi psichologė.
Ką gi mes darėme? Ogi štai ką...
Vyresnių klasių mokiniai savo jėgas išbandė „Mąstymo galios“ užsiėmimuose bei kartu atliko savitaigos ir kvėpavimo pratimus.
O tie, kas domėjosi 100 metų „Makabi“ istorija – galėjo ją išgirsti... iš pirmųjų lupų.
Po teorinės pamokos – vėl prie sporto! Visi norintys galėjo pasirinkti relaksacijos, kūno tempimo pratimus ar jogą, net akroyoga!
Nenuobodžiavo ir holistinio požiūrio į sveikatą šalininkai – jų laukė praktiniai užsiėmimai. O po visko – atpalaiduojanti mankšta ir integruoti savi masažo pratimai.
Norintiems aktyvesnio judėjimo – buvo surengtas ultra maratonų bėgimas, kuriuo metu kiekvienas dalyvis pats sau galėjo užduoti ir atsakyti į klausimą: „Ar man pakanka savęs skatinimo ir valios?“.
Spėkite, kas gi buvo sveikatingumo dienos kulminacija? Taip, taip... Neabejotinai... Džiaugsmo ir palaimos kupina kelionė į mylimiausią šokio – judesio – žavėsio pasaulį... Gera būti sveikiems!
Mūsų nuoširdžiausios padėkos – visai sveikatos entuziastų komandai, be kurios joks organizatorius nieko nepadarytų. „Kaip „Sveikatingumo ir Streso valdymo“ dienos organizatorė, širdingai dėkoju mūsų šauniosios komandos nariams – Gimnazijos mokytojams: Vilijai Taralienei, Nataliai Rapoport, Mantui Mikutavičiui ir Algiui Davidavičiui“, – teigia psichologijos mokytoja Beata. Ir priduria, kad išskirtinės padėkos – mūsų kviestiniams svečiams, su dideliu džiaugsmu prisijungusiems prie šio gražaus renginio, su malonumu dalinusiems savo patirtį, teoriškai ir praktiškai išbandžiusiems įvairius ir šiandien itin aktualius streso valdymo pratimus: Eligijui Valskiui, Aidui Aidzijauskui, Semion‘ui Finkelštein‘ui.
O dar patys šilčiausi dėkingumo žodžiai – nuostabiausiems mūsų mokiniams-savanoriams: Ditei (9B), Matui (9A), Justei (9A), Nojui (10B), Aleksandrui Adomui (10B), Sofijai (12), Mishel‘ei (12), Eivydui (12), Vytautei (12) bei Mokinių tarybos nariams: Atėnei Auksei (11), Timui (10B), Karinai (11), Deborai Arielei (10A), Viktorijai (10A), Matui (9B), Dominykui (9B) ir Milanai (9A). Ačiū Jums, mielieji! Esate tikri sveikatos Ambasadoriai! Jūsų šūkis: „Sveikas gyvenimas „veža“!“ tikrai užbūrė visą bendruomenę!
Sveikatos dienoje aktyviai dalyvavusi direktorė Ruth Reches džiaugiasi, kad Gimnazijos „Sveikatingumo ir streso valdymo“ užsiėmimuose mokiniai bei mokytojai atrado ir išbandė naujus puikios sveikatos ir nuotaikos kūrimo bei palaikymo kasdieniame gyvenime būdus. Kad įgijo naudingos patirties, kurią galės perduoti toliau savo kolegoms, bendramoksliams, tėvams, broliukams ir sesutėms, seneliams, giminaičiams, pažįstamiems, draugams ir... supančiam pasauliui.
„Sveikatos ir sporto virusu užsikrėtusi“ Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos bendruomenė draugiškai taria ačiū visiems renginio organizatoriams ir dalyviams. Ir visų pirmą, mokyklos direktorei Ruth Reches už nesibaigiantį optimizmą, nuolatinį įkvėpimą ir reikšmingą Gimnazijos sveiko gyvenimo būdo puoselėjimo tradicijų tęsimą ir išsaugojimą.
Būkime visi sveiki ir tegu virš mūsų Planetos visada būna giedras taikos dangus! 💙
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas