Paroda „Lietuvą kūrėme kartu“

2022-06-07
Mūsų Gimnazijoje eksponuojama Tautinių mažumų departamento sukurta paroda pavadinimu „Lietuvą kūrėme kartu“ susilaukė ypač didelio mūsų bendruomenės dėmesio! Parodoje pasakojama tautinių mažumų istorija nuo LDK iki šių dienų dienų. Pateikiama informacija, kaip tautinės mažumos prisidėjo prie Lietuvos kūrimo (pvz., vokiečių pirklių pastatyta Šv. Mikalojaus bažnyčia).
Parodoje apsilankę mūsų 6B ir 7A mokiniai sužinojo daug naujo apie Žydų karių sąjungos dalyvavimą Nepriklausomybės kovose. Domėjosi tautinių mažumų istoriniais prisiminimais apie Baltijos kelią ir kitus svarbius praeitį nulėmusius įvykius.
Pažintinių pamokų parodoje autorė – mūsų istorijos mokytoja Roberta Nevieraitė.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas